Haberler

Başkan ALBAYRAK, Öğrencileri Unutmadı!


Başkan ALBAYRAK, Öğrencileri Unutmadı!

Öğrencilerimizi unutmadık, kitaplarını evlerinde dağıttık.

Halfeti Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, koronavirüs tedbirleri kapsamında, öğrencilere evlerinde sınavlara hazırlanmaları için YKS hazırlık kitapları dağıtıldı.

Halfeti Gençlik ve Eğitim Merkezimizde öğrenim gören 120 öğrencimize, YKS hazırlık kitapları dağıtarak, öğrencilerin evlerinde sınavlara hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz.

Belediye Başkanımız Şeref ALBAYRAK’ın talimatıyla Kültür, ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzce YKS hazırlık kitapları temin edilerek, öğrencilere evlerinde teslim edildi.

ALBAYRAK, yaptığı açıklamada, dünyayı etkisi alan koronavirüs sebebiyle, gençlik ve eğitim merkezimizde geçici bir süreliğine hizmete ara verdik. Bu zorlu süreçte öğrencilerimizin yanında olmak, onların sınavlarında başarılı olmalarını sağlamak için tüm imkanlarımızı kullanarak desteklerimizi sunmak istedik. “Evde Kal” çağrısına uyarak evde kalan gençlerimiz için YKS hazırlık kitapları temin edilerek, hepsine kitaplarını evlerinde teslim ettik. Gençlerimize yapılan her yatırımın, geleceğe yapılan bir yatırım olarak görüyoruz. Yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizin, çocuklarımızın her anlamda destekçisi olmaya devam edeceğiz.

Kendilerine dağıtılan kitaplardan dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade eden öğrenciler ise, “Belediye Başkanımız Şeref ALBAYRAK’a, bu zorlu süreçte bizleri unutmadıkları ve desteklerini esirgemedikleri için teşekkür etmek istiyoruz. Bizleri düşünerek kitaplarımızın evlerimizi kadar gelmesini sağlayan, her zaman biz gençlere özel ilgi alaka gösteren, en zor zamanlarımızda dahi yanımızda olduğunu bildiğimiz Başkanımız Şeref ALBAYRAK’a teşekkür ederiz.” dediler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı