Haberler

Öğrencilerden Başkan ALBAYRAK’a Anlamlı Ziyaret


Öğrencilerden Başkan ALBAYRAK’a Anlamlı Ziyaret

Biriktirdikleri harçlıkları ile sokak hayvanlarına barınak yapmak isteyen öğrenciler, Başkan Şeref ALBAYRAK’ı ziyaret ettiler.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan ALBAYRAK ile sohbet eden öğrenciler, her zaman kendilerine yakın ilgi gösteren ALBAYRAK’tan bu konuda yardım alabileceklerini inandıkları için ziyarete geldiklerini söylediler.

Sokak hayvanlarının çok zor şartlarda yaşadığını ifade eden küçük ziyaretçiler, “Özellikle kış ve yaz aylarında sokak hayvanları açlık ve susuzluk sorunu yaşıyorlar. Bu canları korumak hepimizin görevidir. Bir yardım kampanyası düzenleyip sokak hayvanları için barınak yaptırmak istiyoruz.” dediler.

Öğrencilerin ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan ALBAYRAK, duyarlılıklarından ötürü öğrencilere teşekkür etti.

Öğrencilerin örnek bir davranış sergilediklerini ifade eden Başkan ALBAYRAK, “Bugün yaşları küçük fakat yürekleri kocaman olan iki yavrumuz bizleri ziyarete geldiler. Sokak hayvanları için barınak yaptırmak istiyorlarmış. Sokak hayvanlarının barınak ihtiyaçları ve yaşamsal ihtiyaçlarının karşılanması, onların yaşamlarını daha rahat bir şekilde sürdürülebilmesi hepimizin sorumluluğundadır. Çocuklarımızın bu sorumluluk bilinciyle hareket edip, sokak hayvanları için kendi harçlıklarıyla bir barınak yapma düşünceleri gerçekten takdir edilecek bir davranış. Bu çocuklarımızın yetişmesinde emeği olan, başta değerli anne ve babalarına, öğretmenlerine, herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı